
LACTOGEN 2 tejalapú anyatej-kiegészítő tápszer
Gyermeked minden egyes nap növekszik, tanul, újabb és újabb akadályokat küzd le és mindig meg tud lepni valami újdonsággal. Ezekkel a fontos kis lépésekkel tapasztal meg egyre többet a nagyvilágból. A Lactogen 2 tejalapú anyatej-kiegészítő tápszer tehéntej alapú, ugyanakkor a benne található összetevőket, tápanyagokat a gyermekkor igényeinek megfelelő mennyiségben és összetételben tartalmazza. A Lactogen 2 tejalapú anyatej-kiegészítő tápszer fogyasztása a kiegyensúlyozott, vegyes étrend részeként hozzájárul a kisgyermekek számára szükséges vitaminok és ásványi anyagok biztosításához.
Elkészítés, adagolás, tárolás

FIGYELMEZTETÉS: Egyszerre csak egy üveg tápszert készíts el! Használd fel azonnal, és pontosan kövesd az utasításokat! A megmaradt tápszert ne tárold, hanem öntsd ki! Etetés közben mindig tartsd a karodban gyermekedet! Ne hagyd felügyelet nélkül, mert a gyermek félrenyelhet, amely esetleg fulladást okozhat! Ha a gyermek már elég idős, a tápszer pohárból is adható.

*Csak a dobozban mellékelt adagolókanalat használd! A kelleténél több vagy kevesebb tápszerpor használata gyermeked kiszáradásához vagy súlyvesztéséhez vezethet. Ne változtass az arányokon orvosi tanács nélkül!
**Ebben az életkorban a csecsemő étrendje a hozzátáplálás során kibővül (tejpépek, bébi ételek). Bármilyen étel bevezetése előtt konzultálj gyermekorvosoddal, védőnőddel! Ha korábbi bevezetés javasolt a szakértőd által, a tápszer adagolását csökkentsd a javasolt mennyiséggel!
Az egyszeri adagok mennyisége és a napi étkezések száma az egyéni szükségleteknek megfelelően változhat, az alábbi táblázat iránymutatóként szolgálhat.
Összetevők

Átlagos tápérték

Legfrissebb értékelések
0
Értékelések
-
5
-
4
-
3
-
2
-
1
Kapcsolódó cikkek

Gyors és finom babadesszert recept Nestlé Yogolino babapudinggal
Receptötlet Nestlé kekszes Yogolino babapuding felhasználásával

Az örökmozgó, aki napi négyszer-ötször eszik
Gyermeked élete első féléve után óriási kedvvel veti magát a világ nonstop felfedezésébe – a kalandok sorához pedig folyamatos energia-utánpótlásra van szüksége.

Hogyan vegyük fel a harcot az ételallergiával?
Te is hallottál arról, hogy már a babáknál is kialakulhat ételallergia vagy intolerancia? De hogyan csökkenthetem ezek kockázatát?

Mit tegyek, ha sírva ébred a baba?
Miért sír fel a baba álmában? Jól jönne néhány jó tanács, mert egy kicsit aggódom…

A szeparációs szorongás kezelése csecsemők és kisdedek esetében
A gyermekkori szeparációs szorongás egy igazán embert próbáló jelenség. Segítségül összeszedtünk pár hasznos tippet, hogy minél könnyebb legyen a szeparáció szorongás kezelése.

A hozzátáplálás, és minden amit tudnod kell róla
Hihetetlen, hogy ez a pillanat is eljött: a babád beléphet az anyatejen túli világba.

Tudnivalók a csecsemőkori ételallergiáról és ételérzékenységről
Sajnos ételallergia könnyűszerrel jelentkezhet csecsemőknél is. Az allergia az immunrendszer védelmi mechanizmusa olyan anyagokkal szemben, amiket károsnak tart.

Hajrá Apa! - Szülőnek lenni olyan, mint egyedül kóvályogni egy labirintusban
Amikor gyermeket várunk, van egyfajta elképzelés a fejünkben a gyermeknevelésről.

Kalcium - a csontok építőeleme
Fontos a kalcium bevitel gyerekeknek, biztosítva az egészséges csontfejlődést.

Tudnivalók a BLW (baby-led weaning) módszerről
Bizonytalan vagy, hogy mikor kezdd el a hozzátáplálás folyamatát? A legtöbb csecsemő 6 hónapos kora körül már készen áll megismerni az új ízeket.

A baba kiegyensúlyozott étrendje
A babád változatos, kiegyensúlyozott étrendje kulcsként szolgál a fejlődéséhez. Tudod, pontosan milyen vitaminokra és ásványi anyagokra van szüksége?

Hány tejfoga van a babának?
A babám arca felhevült, sok a nyála és nyugtalan. Jól jönne néhány tanács, hogyan enyhíthetném a fájdalmát. Egyáltalán mikor jelenik meg az első tejfog?

Apaként is egyensúlyban
Az apasággal automatikusan megérkezik a „felelősség” viselésének társadalmilag elvárt kötelezettsége.

A 7-8 hónapos baba fejlődése
Minden baba a maga ütemében fejlődik, de általában a 8 hónapos baba általában már gurulva-kúszva-mászva helyet változtat, nevetgél, és már felismeri apát is.

Hogyan igazodj ki babátok jelzéseit illetően?
A kisbabáknak születéstől kezdve rengeteg mondanivalójuk van.

Az ellenálló-képesség nagyágyúi
A fertőzések elleni védelemhez erős immunrendszerre van szükség – tudod, hogy mely tápanyagok segítik a szervezetünket a betegségek elleni harcban?

A férfiak GY-pontja
A nők G-pontja fél misztérium. Lehet is róla sokat tudni, de azért övezik legendák és tévhitek. Ennél már csak a pasik GY-pontja nagyobb misztérium.

10 praktikus tipp a hozzátápláláshoz
Ebben a cikkünkben a hozzátáplálás praktikussági oldalát vesszük górcső alá, hogy ezzel is segítsük számodra és csemetéd számára a minél gördülékenyebb átállást a szilárd finomságokra.

Amit a tejpépekről tudni kell
Sokféle tejpép található a boltokban, de a legtöbb anyuka nem igazán tudja, mire valók ezek – pedig hasznosak lehetnek a baba energiapótlásához.